מוסיקה לחתונה

אוכל ומוסיקה איכותית שמתאימה לאורחים ברוב המקרים מהווים מפתח להצלחת האירוע. מה שאנחנו בדרך כלל זוכרים מהחתונות לרוב מסתכם ביצירות המופת הקולינריות של הקייטרינג ובאופוריה ברחבת הריקודים — ריקודים אל תוך הלילה. אז לפני שאתם רצים להזמין שמלת כלה, צלם ופרחים ולדאוג לצבע המפיות על שולחנות האוכל תתמקדו בעיקר.

אז איזו מוסיקה תזמינו לחתונה שלכם?

לפרטים והזמנות
להזמין הרכב מוזיקלי לאירוע

DJ

כאן אין ויכוח, DJ לחתונה זה היום ברירת המחדל ב-99% מהמקרים, לפחות בישראל. אין בכוונתנו להתווכח עם העובדה שאורחים רבים, במיוחד החבר’ה הצעירים של החתן והכלה, יפזזו לצלילי המוזיקה האלקטרונית והרמיקסים המתוחכמים של להיטי שנות ה-80.

חשוב כמובן לבחור את ה DJ הנכון, בעל הניסיון, שיודע לבנות נכון את החלק הזה של הערב. אבל האם DJ זה כל מה שאתם צריכים בשביל התכנית המוסיקלית של האירוע?

музыканты на свадьбу

מוסיקה חיה

עם כל הכבוד לאורחים הצעירים, חתונה זה גם האירוע של ההורים, הדודים והסבתות. אין דבר מרגש יותר מלראות אותם נהנים על רחבת הריקודים ולגלות את הניצוץ בעיניהם שתאמינו לי לא יתחמק מאף מצלמה ויעלה זיכרונות מתוקים בכל פעם שתראו את סרט החתונה לילדים שלכם.

אף רמיקס של להיטי שנות ה-70 לא יישמע יותר טוב מאשר מוסיקה חיה, שלא לדבר על המוסיקה של שנות ה-50 וה-60 שאותה פשוט שכחו. ומה קרה לשנסונים הצרפתיים או מוסיקה איטלקית שפעם כבשה את העולם? וכמה תשמח הסבתא לשמוע את השיר האהוב שלה ביידיש ביום החתונה של נכדתה?

הרכב מוסיקלי

כדי לבחור את ההרכב המוסיקלי הנכון תחשבו קודם כל מי הוא הקהל שלכם. האם חלק ניכר מבני המשפחה שלכם הוא דתי, האם ייתן העדפה למוסיקה אירופאית או מזרחית, האם בין המוזמנים יש קהל רוסי, אמריקאי או דרום אמריקאי?

בחירה של הרכב מוסיקלי שיבצע מוסיקה לא מתאימה לקהל המוזמנים תהיה שגיאה שעלולה פשוט להרוס את החתונה. חשוב להשקיע מחשבה בשאלה ולפנות למספר הרכבים פוטנציאליים ואף לבקש לראות אותם מופיעים לפני שאתם מזמינים. לא כדאי להזמין את ההרכב הזול ביותר אלא אם כן ראיתם, שמעתם ואתם בטוחים שזה מה שאתם רוצים. המחיר במקרה הזה ליו דווקא קובע.

להזמנת הרכב מוסיקלי לחתונה צרו קשר >>

музыканты для торжеств